[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Trying to access array offset on value of type null
forum-vk.mnau.edu.ua • Просмотр темы - виписка родичів із квартири

виписка родичів із квартири

виписка родичів із квартири

Сообщение Ольга » 03 апр 2013, 21:53

Мій син прописаний у квартирі, яка належить мені. Уже 7 років зі мною не живе, комунальні послуги не платить. Чи можу я його виписати і за яких умов? Дякую за відповідь
Ольга
 
Сообщений: 4
Зарегистрирован: 21 янв 2013, 21:36

Re: виписка родичів із квартири

Сообщение Юр.Кон.ВКМНАУ » 05 апр 2013, 07:21

Згідно зі ст. 41 Конституції України, кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, право приватної власності є непорушним.
Відповідно до положень Житлового кодексу, особа, яка не проживає більше 6 місяців за місцем реєстрації, може бути у судовому порядку визнана такою, що втратила право на користування житловим приміщенням.
Ст. 7 Закону України “Про свободу пересування та вільний вибір проживання в Україні” встановлює, що однією з підстав зняття особи з реєстрації місця проживання є остаточне рішення суду про позбавлення особи права користування житловим приміщенням.
Аватар пользователя
Юр.Кон.ВКМНАУ
 
Сообщений: 30
Зарегистрирован: 08 янв 2013, 15:52


Вернуться в Юридична консультація

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron