[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Trying to access array offset on value of type null
forum-vk.mnau.edu.ua • Просмотр темы - Неповнолітні батьки

Неповнолітні батьки

Неповнолітні батьки

Сообщение Ольга » 05 фев 2013, 17:25

Я збираюся стати матір'ю, але мені тільки 15 років і не знаю розпишуть мене з хлопцем чи ні. розкажіть мої права, будь ласка.
Ольга
 
Сообщений: 4
Зарегистрирован: 21 янв 2013, 21:36

Re: Неповнолітні батьки

Сообщение Юр.Кон.ВКМНАУ » 06 фев 2013, 21:08

Сімейні права та обов’язки неповнолітніх батьків
Відповідно до Цивільного кодексу України дитина (неповнолітня особа) може набути повного обсягу діє¬здатності в результаті укладення шлюбу.
Шлюбні відносини
Сім'я є первинним і основним осередком суспільства. Шлюб є підставою для виникнення прав та обов'язків подружжя. Для реєстрації шлюбу громадяни подають заяву особисто до органів реєстрації актів цивільного стану (далі РАЦС) за місцем свого проживання.
ВАЖЛИВО! Перед реєстрацією шлюбу наречені зобов'язані повідомити одне одного про стан свого здоров'я!
Шлюб реєструється через один місяць від дня подання заяви, що підтверджується свідоцтвом про шлюб. Однак за наявності поважних причин керівник РАЦС дозволяє зареєструвати шлюб раніше. У разі вагітності нареченої, народження нею дитини, а також якщо є безпосередня загроза для життя нареченої або нареченого, шлюб реєструється у день подання відповідної заяви або в будь-який інший день за бажанням наречених.
Дружина та чоловік зобов'язані спільно дбати про побудову сімейних відносин між собою та іншими членами сім'ї на почуттях взаємної любові, поваги, дружби, взаємодопомоги. Також дружина і чоловік зобов'язані разом дбати про матеріальне забезпечення сім'ї.
Шлюб між неповнолітніми
Неповнолітньою є особа віком від 14 до 18 років. За загальним правилом шлюбний вік для чоловіків та жінок встановлюється у вісімнадцять років.
ЗАУВАЖТЕ! За заявою особи, яка досягла шістнадцяти років, за рішенням суду їй може бути надано право на шлюб, якщо буде встановлено, що це відповідає її інтересам. Сім'ю може створити особа, яка народила дитину, незалежно від віку.
У разі коли заява про визнання себе батьком дитини подана неповнолітньою особою, орган РАЦС повідомляє батьків (опікуна, піклувальника) про запис про визнання неповнолітнього батьком дитини.
Права та обов’язки неповнолітніх батьків
Неповнолітні батьки зобов’язані утримувати своїх дітей! Неповнолітні батьки мають такі ж права та обов’язки щодо дитини, як і повнолітні батьки.
УВАГА! Неповнолітні батьки самі не втрачають статусу дитини щодо власних батьків. Неповнолітні батьки мають право на звернення до суду для захисту прав та інтересів своєї дитини, а також захисту своїх прав або інтересів.
Неповнолітні батьки мають право на усиновлення дитини, однак, крім їхньої згоди на усиновлення, потрібна також згода їхніх батьків.
Якщо мати і батько дитини є неповнолітніми, то їхні власні батьки зобов’язані надавати допомогу у здійсненні ними батьківських прав та виконанні батьківських обов’язків.
Батьки зобов'язані утримувати своїх дітей незалежно від того, чи працездатні батьки, чи є в них достатні кошти. Обов'язок щодо утримання дітей покладається рівною мірою на обох батьків. Навіть у разі позбавлення батьківських прав батьки й діти зобов’язані утримувати одне одного.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Неповнолітня дитина має право брати участь у розпорядженні аліментами, одержаними для її утримання. У разі смерті того з батьків, з ким проживала дитина, аліменти є власністю дитини. Неповнолітня дитина має право на самостійне одержання аліментів та розпоряджання ними.
ВАЖЛИВО! Шлюб не є підставою для надання особі пільг чи переваг.
Звертаємо увагу, що законодавство час від часу змінюються, тому представлений зміст носить рекомендаційний характер. Вирішення окремих ситуацій потребує консультації фахівця.

Params error: auth_key
Аватар пользователя
Юр.Кон.ВКМНАУ
 
Сообщений: 30
Зарегистрирован: 08 янв 2013, 15:52


Вернуться в Юридична консультація

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron